Author: e***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Big screen yet to see inside it.
顏色: 灰色
Price: HK$616.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25081360505088115 |
Author: e***f
Date:
Review: Big screen yet to see inside it.
顏色: 灰色
Author: s***1
Date:
Review: Nice
顏色: 藍色
Author: f***6
Date:
Review: حلو جداً جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا عجبني
顏色: 藍色
Author: t***r
Date:
Review: افضل ايباد صراحه تسدك 256 جيبي ورم ثمانيه وجاري اختباره
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.